#1 2009-04-24 10:28:27

SKAMIKAZE

Szeregowy

Skąd: GDAŃSK
Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 19

Regulamin Polish Army

można by stworzyć jakiś regulamin sojuszu, żeby uniknąć kłótni i nieperozumień w przyszłości typu "a ja nie wiedziałem"  "a ja nie chciałem"

możemy go stworzyć wspólnie, każdy dołoży jakiś punkt

ja już jeden mam:

1. Podżeganie i namawianie graczy do przejścia na inne zagraniczne serwery, do innych sojuszy
    lub inne podobne działania mające na celu osłabienie sił na froncie wschodnim uznawane
    będą za jawną zdradę i karane natychmiastowym wydaleniem z sojuszu


Zabici przeze mnie piloci rosyjscy:
mt 14 dt 0 lm 17 cm 0 kr 0 ow 0 pnc 0 niszcz 0
razem zabitych 31 sowietów

Offline

 

#2 2009-04-24 11:31:39

Ruda Sanitariuszka

zgubiłam czepek

Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 51

Re: Regulamin Polish Army

To już wylatuje Marvel, Kombi i kto jeszcze? Bo Ciastek sam rezygnuje po Twoich tekstach a oni tez sobie załozyli konta na amerykańskim i rozważali grę tam?
Opanuj się mężu, bo przesadziłeś.
Przede wszystkim w stosunku do Ciastka.
Przestało byc zabawnie.

Offline

 

#3 2009-04-24 12:25:34

SKAMIKAZE

Szeregowy

Skąd: GDAŃSK
Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 19

Re: Regulamin Polish Army

Człowiek się cieszy, że jest nas coraz więcej na obczyźnie a tu przychodzi Cookie i po kilku minutach pobytu w soju informuje na WDS, że załozył sojusz na serwerze amerykańskim i zaproponował przejście.
Że KOMBI gra w ameryce napomknął coś o tym wczoraj przypadkiem nie namawiając nikogo, Marvel pytał czemu gramy tu a nie na zachodzie? Przedstawił plusy i minusy gry tu a tam... jednak słowem nie wspomniał żebym przeszedł gdzie indziej
Jeszcze niech przyjdzie dwóch takich jak Cookie i zacznie siać propagandę, że język angielski bardziej zrozumiały, że tutaj są niezrozumiałe krzaki, że tam jest lepiej ... i gracze być może naprawdę zaczną się zastanawiać czy faktycznie lepiej nie przejść?
Czemu Cookie nie rzucił swojej propozycji w Kredkach? Tylko tu gdzie wszystko zaczyna się dopiero tworzyć i kształtować?
Ja nie po to próbuję rozreklamować nasz sojusz i zapraszam do nas graczy, żeby kto inny to niweczył i próbował ich zabrać gdzie indziej


Zabici przeze mnie piloci rosyjscy:
mt 14 dt 0 lm 17 cm 0 kr 0 ow 0 pnc 0 niszcz 0
razem zabitych 31 sowietów

Offline

 

#4 2009-04-24 13:32:04

Ruda Sanitariuszka

zgubiłam czepek

Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 51

Re: Regulamin Polish Army

To się zastanów po co były Kredki. I tworząc jedną ekipę nie rozwalaj drugiej.

Tylko tu gdzie wszystko zaczyna się dopiero tworzyć i kształtować?

chyba łatwiej zorganizować się od nowa jak jeszcze się wiele nie zainwestowało niż porzucic rozwinięte konta. Proste.
Można to było inaczej załatwić i porozmawiać prywatnie. Rozważyć sens, a nie atakowac personalnie.
To też chore, ze msuimy się porozumiewać z sobą poprzez forum, ale moze ktoś obiektywny się odezwie.

Offline

 

#5 2009-04-24 19:54:26

Histus

Rekrut

Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 3

Re: Regulamin Polish Army

Moim zdaniem powiniście to załatwić na spokojnie, bo nerwy tutaj nic nie pomogą. Fakt faktem, że nie powinniśmy rozwalać soja, ale SKAMI, takie atakowanie graczy to w moim odczuciu też rozwalanie soja...

Offline

 

#6 2009-04-24 20:22:44

BaranQ

Rekrut

Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 9

Re: Regulamin Polish Army

Pojechal po bandzie, ale co sie bedzie pier...

A Cookie, tez moglby wrzucic troche na looz a nie pupa rzucac

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gromsosnowica.pun.pl www.bleachofdead.pun.pl www.minecraftownia.pun.pl www.prawokul09.pun.pl www.topeleven.pun.pl